Movies
Ratings
23
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0