Movies
Ratings
54
Hana and AliceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0