Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
60 Days InRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5