Movies
Ratings
100
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0