Series
Ratings
483
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- Blue Exorcist -The Blue Night Saga-Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
The Rebel PrincessRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Blue Exorcist: Shimane Illuminati SagaRated ★ 3.5- Blue ExorcistRated ★ 4.0
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 4.0- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 0.5
Unexpected BusinessRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0