Movies
Ratings
132
4th Period MysteryRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0