Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0