Movies
Ratings
36
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0