Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0