Movies
Ratings
33
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.0