Movies
Ratings
21
The AttorneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0