Movies
Ratings
169
Knives OutRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0