Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0