Movies
Ratings
341
Killer ToonRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Jackass 3DRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0