Titles you rated
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0