Movies
Ratings
40
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0