Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0