Movies
Ratings
38
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 1.0
Wild ChildRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0