Series
Ratings
75
Descendants of the SunRated ★ 2.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0