Titles you rated
- Miami ViceRated ★ 4.0
Queen MillenniaRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5
- Macross FRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- Max HeadroomRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5- Knight RiderRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5