Movies
Ratings
37
Set Me FreeRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Stay with MeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0