Titles you rated
True LiesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
HeroRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
CongoRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0