Movies
Ratings
132
One Missed CallRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5