Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Tricky BrainsRated ★ 4.0
The Lucky GuyRated ★ 3.0
Out of the DarkRated ★ 2.5
God of Gamblers IIRated ★ 3.5
Justice, My Foot!Rated ★ 3.0
All for the WinnerRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5