Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
The MartianRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.0
SecretRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 1.0
August RushRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 0.5