Movies
Ratings
273
Total RecallRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0