Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0