Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0