Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0