Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 2.5- TarotRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
BarbarianRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0