Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0