Series
Ratings
143
GleeRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 5.0
 
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0