Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0