Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0