Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
DittoRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0