Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0