Movies
Ratings
703
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 1.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 2.5
SwallowRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
TuskRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5