Movies
Ratings
196
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5