Movies
Ratings
814
La La LandRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Golden HolidayRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 4.0