Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Money FlowerRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0