Titles you rated
HereditaryRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0