Series
Ratings
265
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- EuphoriaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Selling Sunset Season 7Rated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.0
Selling Sunset Season 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5- 끝사랑Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.5