Titles you rated
Life of PiRated ★ 2.0
Citizen RuthRated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
DreddRated ★ 2.0
What Just HappenedRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0