Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
ElvisRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0