Titles you rated
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0