Movies
Ratings
169
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0