Movies
Ratings
64
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0