Movies
Ratings
590- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
CliffhangerRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5