Titles you rated
Ju-on: White GhostRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Sadako 3DRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
Ghost TrainRated ★ 3.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 5.0
YogaRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 4.0
VoiceRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0