Movies
Ratings
761
Return to OzRated ★ 3.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 1.0
Tell Me SomethingRated ★ 2.0
Inspector Gadget 2Rated ★ 3.0
The Crow: City of AngelsRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the OozeRated ★ 3.0
Crying FreemanRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Street Fighter: The Legend of Chun-LiRated ★ 2.0
Double ImpactRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
LegionRated ★ 1.0
Mortal KombatRated ★ 1.0- Gate of DestinyRated ★ 2.0
Born to killRated ★ 4.0
Street FighterRated ★ 1.0